پایا شیمی هومان ‍| تولید کننده رزین های سیلیکونی | آبگریز کننده های سیلیکونی | آبگریز کننده های نما

کارخانه تولیدی پایا شیمی هومان

تاریخچه

شرکت دانش بنیان پایا شیمی هومان در ابتدا با هدف ارائه محصولات آبگریز کننده و جایگزین عایق های رطوبتی سنتی در سال 1395 تاسیس گردید و کار خود را با واردات محصولات آبگریز کننده سیلیکونی از کشور آلمان آغاز نمود. با گذشت دو سال و کسب تجربه های اجرایی متعدد و موفق در استان گیلان و همچنین ارائه محصولات به بسیاری از نقاط کشور، علاقه موسسین به بومی سازی و تولید داخلی آبگریز کننده های سیلیکونی باعث گردید که مسیر شرکت از واردات به تولید تغییر نماید. از اینرو پس از تحقیقات و آزمایشات متعدد و عبور از مرحله تولید آزمایشی، در نهایت تولید صنعتی محصولات آبگریز کننده مطابق با کیفیت همتای آلمانی آن با موفقیت به انجام رسید. استقبال و استفاده از محصولات تولیدی شرکت در بسیاری از استان ها همچون تهران، اصفهان، قزوین و همچنین اجرای یکی از بزرگترین پروژه های آبگریز کننده در ایران در منطقه ساحلی و پر بارش زیبا کنار (دهکده ساحلی آرش) سبب گردید تا انگیزه مدیران شرکت در توسعه و تولید هر چه بیشتر محصولات بیشتر گردد. در سال 1398 شرکت پایا شیمی هومان به عنوان واحد فناور پارک علم و فناوری گیلان در مرکز رشد واحدهای فناور آستانه اشرفیه مستقر گردید که این امر موجب شد توسعه محصولات با سرعت بیشتری ادامه یابد.

در حال حاضر شرکت پایا شیمی هومان با تولید و عرضه بیش از 10 نوع از محصولات آبگریز کننده تخصصی پایه سیلیکون و همچنین پوشش های ویژه سیلیکونی، توانسته سبد متنوعی و مطلوبی از این محصولات را ارائه نماید که به خوبی جای محصولات وارداتی در بازار را پر کرده است.
قرارگیری در بین واحدهای فناور برتر استان گیلان در سال 1399 و همچنین انتخاب به عنوان واحد فناور برتر شهرستان آستانه اشرفیه در سال 1400 از جمله افتخارات کسب شده در این مدت بوده است.
همچنین شرکت پایا شیمی هومان در سال 1399 موفق به دریافت عنوان دانش بنیان تولیدی نوع 1 از صنـدوق نـوآوری و شکـوفــایی معاونت علمی ریاست جمهوری گردید.

اجرای آبگریز PAYASIL دهکده ساحلی آرش

اهداف و ارزش ها

تعهد، دغدغه و هدف ما همواره تولید و ارائه محصولات با کیفیت همراه با قیمت مناسب و همچنین ارائه اطلاعات کافی و آگاهی بخشی به مشتریان و مصرف کنندگان است. زیرا معتقدیم کیفیت محصول و آگاهی بخشی به مشتری، بالاترین ضمانت برای فعالیت پایدار در بازار و بهترین راه برای نفوذ به ذهن و قلب مشتریان است. برای نیل به این مهم با بهره گیری از تحقیق و توسعه مستمر و ارتباط مداوم با مشتریان می کوشیم تا با بهبود کیفیت محصولات و همچنین ارائه محصولات جدید مطابق با نیاز مشتریان، هرچه بیشتر و بهتر نیاز بازار را مرتفع سازیم.
بهره گیری از تجهیزات تخصصی، تحقیق و توسعه مستمر، نیروی انسانی متخصص و همچنین تجربه های اجرایی متعدد در بسیاری از شهرهای پربارش ترین استان کشور(گیلان) در کنار عشق و علاقه به تولید رزین های پایه سیلیکون باعث گردیده که تمامی محصولات ما از کیفیت عملکردی بسیار بالایی برخوردار باشند به گونه ای که با نمونه های اروپایی قابل رقابت و حتی در برخی از موارد کیفیت بالاتری از خود ارائه می دهند.

زاویه تماسی آبگریز کننده PAYASIL NS5
اسکرول به بالا